• St. Bře 22nd, 2023

Fajn Party

Život je párty a párty je život. ,,ŽIVOT JE FAJN"

Djs

DJ
Daniel Genesis

Mé jméno je Daniel , jsem hlavní Dj na všech našich akcích .
Hraji už od mala ,od samého začátku mě to k hudbě neskutečně táhlo .Můj život se začal vyvíjet jako ten ostatních. Vyrůstal jsem  s rodiči v rodinném domku a když jsem dokončil základní školu bylo na řadě se rozhodnout co dál , čím bych se chtěl živit . A já se rozhodl jít po stopách muziky. Když mi bylo cca 16 let ,nejmenovaný kamarád mě vzal s sebou na diskotéku, kde hrál jako Dj. Moc se mi líbilo jak se lidi baví , tancují atd. Uvědomil jsem si jak je důležité rozdávat lidem radost .Ten můj kamarád dj cca po 3 hodinách hraní najednou řekl „Dane pojď si to zkusit “vysvětlil mi co a jak ,kde jaký knoflík zmáčknout . Odešel na bar pro drink a já tam zůstal sám .„ Zvládl jsem to “ první song který jsem na diskotéce pouštěl byl na CD ,byla to skladba od R.E.M. Everybody Hurts . Ano byl to sice ploužák, ale v tu chvíli to bylo jedno . Byl jsem rád že to hraje a že jsem to zvládnul pustit. Po pár minutách jsem pustil další a další skladby a začalo mě to neskutečně bavit. Domluvil jsem se s kamarádem na tom ,že sním občas pojedu a zahraju si . A tak jsme jezdili po diskotékách v různých koutech České republiky. V tu chvíli jsem zjistil že mám celoživotního koníčka . Pouštět lidem muziku bavit je a rozdávat jim radost , to mě baví až do dnes kdy mi bude za pár let 40 .
Za něco málo let si mohu troufnout říci že jsem odehrál nespočet krásných akcí . Navštívil jsem spousty měst,
klubů ,kulturních domů . Odehrál jsem i několik větších venkovních akcí a poznal spousty super lidí se kterými do dnes spolupracuji.

Dlouhá léta jsem hrával v severních Čechách v klubu s názvem Fajn Klub , kde jsem byl jako residentí Dj .Také jsem v čechách pořádal i různé akce pro děti za spolupráce několika sponzorů a měst.
V roce 2016 jsem se po několika letech vrátil zpět do hlavního města ve kterém žiji do teď.
Stále objíždím různé akce ,kluby, diskotéky, svatby, narozeniny, soukromé akce a večírky pod taktovkou Fajn Party .
Místa kde mě můžete pravidelně vidět a slyšet
Eureka Bar Dobříš
Shaker bar Litoměřice
Klub Kruhač Praha 6 Suchdol
Blázinec 2 Praha 5,

a na akcích Charita Dětem
Vždy jsem chtěl bavit lidi .Vy jste tu pro mě a já pro vás , jinak by to nemělo smysl a za to Vám děkuji .

MODERÁTOR A DJ
Ondra Mandík

Ondřej ,dělá doprovod Danielovy protože je strašně ukecanej . Možná už vám podle té ukecanosti došlo že je moderátorem ale i DJem . Bez pořádné srandy a vašich přáníček by byla akce o ničem .